KONST / Litografier / Färglitografi 14954170
nr 1495 4170
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
3 st, Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 38x51 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:35:44
5/10 14:13:19
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren